Kontakta oss!

Vi är ett team av hängivna och kunniga yrkesmän, redo att göra vad som krävs för att göra dig som kund nöjd.

Kundtjänst

Lars Knutsson

Lars Knutsson

Verkstad

Tel. 036-36 90 35
lars.knutsson@skeppsbrons.se

Jimmie Holmberg

Jimmie Holmberg

Golvverkmästare

Tel. 073-506 12 96
jimmie.holmberg@skeppsbrons.se

Oscar Darelid

Oscar Darelid

Verkstad/Buss

Tel. 036-36 90 32
oscar.darelid@skeppsbrons.se

Christoffer Karlsson

Christoffer Karlsson

Hydraulik

Tel. 036-36 90 34
christoffer.karlsson@skeppsbrons.se

Hans Johansson

Hans Johansson

Kundtjänst, Ansvarig IT/reklamationer

Tel. 073-636 98 35
hans.johansson@skeppsbrons.se

Daniel Svensson

Daniel Svensson

Kundtjänst/fakturering

Tel. 036-36 90 36
daniel.svensson@skeppsbrons.se

Peter Egeborn

Peter Egeborn

Kundtjänst/fakturering

Tel. 070-758 02 17
peter.egeborn@skeppsbrons.se

Reservdelar

Daniel Aztor

Daniel Aztor

Reservdelar

Tel. 036-36 90 37
parts.jonkoping@skeppsbrons.se

Michael Persson

Michael Persson

Reservdelar
Stefan Gustavsson

Stefan Gustavsson

Reservdelar
Erik Aztor

Erik Aztor

Reservdelar

Tel: 073-542 99 44

Verkstad

David Holmberg

David Holmberg

Verkstad
Dennis Bertilsson

Dennis Bertilsson

Verkstad
Emanuel Wibeck

Emanuel Wibeck

Verkstad
Khevron Gevargiz Sangar Josef

Khevron Gevargiz Sangar Josef

Verkstad
Mattias Brandt

Mattias Brandt

Verkstad
Per Lundgren

Per Lundgren

Verkstad
Robin Sandberg

Robin Sandberg

Verkstad
Samuel Strigner

Samuel Strigner

Verkstad
Tor-Björn Sandstedt

Tor-Björn Sandstedt

Verkstad
Jakob Fröst

Jakob Fröst

Verkstad
Kim Gustavsson

Kim Gustavsson

Verkstad

Kyla

Göran Thorell

Göran Thorell

Ansvarig Kyla

Mobil: 0735-02 41 67
Tel: 036-71 22 20
goran.thorell@skeppsbrons.se

Jonas Eklund

Jonas Eklund

Kyla
Samuel Hansson

Samuel Hansson

Kyla

Skadeverkstad

Johan Karlsson

Johan Karlsson

Ansvarig Skada

johan.karlsson@skeppsbrons.se

Isho Walid

Isho Walid

Skadeverkstad
Tobias Ekberg

Tobias Ekberg

Skadeverkstad
Samuel Götesson

Samuel Götesson

Skadeverkstad

Lyftakuten

Thomas Westerberg

Thomas Westerberg

Ansvarig Lyftakuten

Tel. 036-12 71 90
thomas.westerberg@skeppsbrons.se

Johan Tjärnén

Johan Tjärnén

Lyftakuten

Vaktmästeri

Håkan Darelid

Håkan Darelid

Vaktmästare
Per Åke Berendstam

Per Åke Berendstam

Vaktmästare

Försäljning

Andreas Nilsson

Andreas Nilsson

Försäljare, buss

Tel. 070-248 38 58
andreas.nilsson@sbbuss.se
http://sbbuss.se

Ekonomi

Bitte Bernhardsson

Bitte Bernhardsson

Ekonomichef
Kristina Hestner

Kristina Hestner

Ekonomi

Företagsledning

Bengt Hestner

Bengt Hestner

Företagsledning

Tel. 036-36 90 33
bengt.hestner@skeppsbrons.se

Olof Johansson

Olof Johansson

Platschef

Tel. 036-36 90 38
olof@skeppsbrons.se

Skicka oss ett meddelande